Aloesowe cudo – żel firmy Gorvita

stronaw

Bohaterem dzisiejszego odcinka, mojego pierwszego, będzie żel aloesowy firmy Gorvita.

Od pierwszego użycia polecam go zawsze, wszędzie i każdemu. Żeby nie męczyć znajomych ciągłym polecaniem zdecydowałam się przenieść moje zapędy na bloga. Moje zamiłowanie do polecania chcę wykorzystać dla dobra innych (poważniejszych problemów, jak głód i ubóstwo szans rozwiązać nie mam). Będę się starała nie zanudzać i nie rozpisywać niepotrzebnie.

Na początek skład:

Aqua (modyfikowany  roztwór leczniczej wody: wodorowęglanowo – chlorkowo – sodowej, bromkowo – jodowo – borowej z Uzdrowiska Rabka S.A.), Aloe Vera (Aloe Barbadensis) Extract, Propylene Glycol, Gliceryne, Symphytum Officinale Extract, D-Panthenol, Carbomer, Triethanolamine, Allantoin, DMDM Hydantoin.

Jak widzimy jest krótki i przyjemny :).

Żel kosztuje około 10zł, można go dostać na doz.pl. Link do KWC: opinie.

Do czego ja stosuję żel?

  • Do twarzy jako zwykły nawilżacz, na dzień pod makijaż lub na noc. Można też dodatkowo nałożyć na niego krem lub olejek.
  • Do włosów jako odżywka bez spłukiwania (na mokre bądź suche) lub jako dodatek do masek.
  • Na podrażnienia po goleniu.
  • Na wszelkie zaczerwienienia, wypryski, zmiany na skórze, podrażnienia.
  • Do dłoni i stóp.
  • Do całego ciała, kiedy wyjątkowo potrzebuje nawilżenia.

Jak na razie każda z osób, której go poleciłam (lub wcisnęłam siłą) jest bardzo zadowolona. Skład ma tak prosty, że praktycznie można go stosować do wszystkiego (poza spożyciem).

Konsystencję ma dosyć lejącą, trzeba tez pamiętać, że to żel, więc osoby, które przyzwyczajone są do nakładania kremów o konsystencji smaru mogą czuć się rozczarowane. Jego ogromną zaletą jest właśnie to, że po nałożeniu odrobiny (jest bardzo wydajny) czujemy jakbyśmy nic na twarz nie nałożyły, przy czym jest ona gładka i nawilżona, wcale nie ściągnięta.

Z racji tego, iż ostatnio jestem zwolenniczką czystej i świeżej twarzy (a kto nie jest?) najbardziej lubię właśnie takie mazidła, po których widać i czuć naturalnie piękną skórę.

Podsumowując: żel koi, nawilża i wygładza zarówno twarz, ciało jak i włosy.

Żel aloesowy Gorvita zdecydowanie Monia poleca;)

Grocrafty